Aktuality


PĚSTOUNSKÉ DĚTI VE SVĚTĚ INDIÁNŮ A KOVBOJŮ - VOCHTÁNKA 22.6.2019

24.6.2019

Sobotní odpoledne strávili diamantové děti a jejich pěstouni ve světě indiánů a kovbojů na tábořišti Vochtánka poblíž Potštejna. Oslavili jsme tak společně den dětí. Celá akce se nesla v krásné atmosféře, děti měly možnost vyzkoušet si jízdu na koni, střelbu z indiánského luku, navštívily veliké TeePee, vyslechly příběhy ze života indiánů. Všichni máme mnoho nezapomenutelných zážitků!

Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční podporu, díky které jsme akci mohli uspořádat.

Naše poděkování míří také za Josefem Machačem a jeho agenturou JMC - Production.

Fotogalerie z akce

 

 

12.6.2019

Díky vítězství našeho projektu v soutěži Nadačního fondu Tesco se dne 22.6.2019 uskuteční akce pro diamantové děti a jejich pěstouny v Kemp Western Vochtánka na Potštejně. Máte-li čas a chuť, přijeďte se za námi podívat!

 


PĚSTOUNSKÉ DĚTI VE SVĚTĚ INDIÁNŮ A KOVBOJŮ- (NADAČNÍ FOND TESCO)

12.4. 2019

Dnes jsme z rukou vedení obchodního domu TESCO v Jaroměři převzali šek na 30 000 Kč za vítězství v programu "Vy rozhodujete, my pomáháme". Tato částka bude použita na realizaci akce ke Dni dětí s tématem "PĚSTOUNSKÉ DĚTI VE SVĚTĚ INDIÁNŮ A KOVBOJŮ".
Děkujeme Vám všem, kteří jste naši akci podpořili v rámci hlasování v obchodním domě. Velmi si Vaší přízně vážíme.

 

PĚSTOUNSKÉ DĚTI VE SVĚTĚ INDIÁNŮ A KOVBOJŮ - ŽÁDOST O GRANT (NADAČNÍ FOND TESCO)

22.1.2019

V jaroměřském Tescu bylo spuštěno hlasování pro náš projekt - PĚSTOUNSKÉ DĚTI VE SVĚTĚ INDIÁNŮ A KOVBOJŮ. Pokud uspějeme, získáme finanční podporu pro naše diamantové děti - uspořádáme pro ně zábavné a poučné odpoledne, kde si prohlédnou indiánské týpí, oblečení indiánů a kovbojů i jejich koně a připraveny budou i tématické hry. Děkujeme. Už postup do užšího výběru je pro nás úspěchem. Pomůžete nám vyhrát?

HLASOVÁNÍ UKONČENO

https://itesco.cz/pomahame/project/12821/

 


AKTUALITY 2018